Työsuojelu



Siilinjärven kunnantyösuojeluvaalikaudelle 2018-2021 työsuojeluvaltuutetuiksi valitut henkilöt:



Sivistyspalvelut (poislukien varhaiskasvatus): Harri Ruotsalainen 044-3056498 harri.ruotsalainen@siilinjarvi.fi

varavaltuutettu: Terhi Kyllönen, terhi.kyllonen@siilinjarvi.fi

                                                         

Tekniset palvelut sekä talous- ja tukipalvelut: Marja-Liisa Hyvönen 0447401589, marja-liisa.hyvonen@siilinjarvi.



Varhaiskasvatus sekä sosiaali- ja perhepalvelut: Anne Bruun 044-7401748 anne.bruun@siilinjarvi.fi

  varavaltuutettu Marjut Leskinen,marjut.leskinen@siilinjarvi.fi


Hoiva-ja vanhuspalvelut, hallinto ja toimistopalvelut (sote): Marja Heikkinen marja.heikkinen@siilinjarvi.fi                            

   varavaltuutettu Arja Miettinen, arja.miettinen@siilinjarvi.fi



Terveyspalvelut:                                     

Päivi Jalkanen, paivi.jalkanen@siilinjarvi.fi

  varavaltuutettu Heidi Kauppinen, heidi.kauppinen@siilinjarvi.fi



Sakupe:                                                  Päivi Bruun-Korhonen 044-7178023 paivi.bruun-korhonen@sakupe.fi.  varavaltuutettu:   Mikko   Nojonen  fxd_1450@hotmail.com





Jyväskylän toimipiste:                        

     Tuomo Haarala 044-7178083 tuomo.haarala@sakupe.fi